اخبار

بلاک‌چین در فوجیتسو، فوجیتسو یک مرکز بین‌المللی نوآوری بلاک‌چین تأسیس می‌کند!

به تازگی شرکت تجهیزات الکترونیکی، مخابراتی و فناوری اطلاعات فوجیتسو (Fujitsu)  اعلام کرده است که در بروکسل یک مرکز بین‌المللی برای نوآوری در زمینه بلاک‌چین افتتاح خواهد کرد تا کاربردهای بالقوه این فناوری را در تمام حوزه‌ها مورد بررسی و کاوش قرار دهد.

این شرکت در بیانیه رسمی خود اظهار کرده است که این مرکز جدید به تحقیق و توسعه راهکارهای مبتنی بر بلاک‌چین در تمام بخش‌ها از ممیزی‌های مبتنی بر فناوری توزیع‌یافته لجر (LedgerTechnology) تا رأی‌گیری مبتنی بر شبکه بلاک‌چین خواهد پرداخت.

بیورهارد:

ایود بیورهارد  (Yves de Beauregard)، رئیس فوجیتسوی Benelux (بلژیک، هلند و لوکزامبورگ) از علاقه روزافزون به فناوری بلاک‌چین در میان مشتریان سخن گفت و اعلام کرد که بسیاری از کاربردهای DLT  هنوز کشف نشده‌ است.

بیورهارد افزود: ما در ابتدای راه قرار داریم؛ زیرا به دنبال کشف کاربرد گسترده‌تری از بلاک‌چین در حوزه‌های تجاری مختلفی هستیم.

بلاک‌چین

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، شرکت بروکسل به عنوان مقر مرکزی بلاک‌چین برای مزایای جغرافیایی، سیاسی، فناورانه و زبانی برای سازمان‌های بین‌المللی که کاربردهای فناوری بلاک‌چین را مورد توجه قرار داده‌اند، انتخاب شده است.

بر اساس گزارشی که کوین تلگراف از شرکت Tech Bureau ارائه داده است، این شرکت ژاپنی فعال در حوزه بلاک‌چین و ارزهای رمز پایه، موفق شده است بلاک‌چین اختصاصی خود را به شرکت بلژیکی  Digipolis  عرضه کند. شایان ذکر است که Digipolis یک سازمان فعال در خدمات ICT بین شهری برای شهرهای خنت و آنتورپ است که به عنوان بخشی از «آزمایشگاه بلاک‌چین» خود به دنبال فراهم کردن چارچوب اداری کاراتر برای شهرها است.

blockchain بلاک‌چین

هنوز فناوری بلاک‌چین راه طولانی دارد تا بخشی از زندگی روزمره مردم در سراسر جهان شود؛ اما تلاش‌های بسیاری در اروپا، امریکا و آسیا در جریان است. کشورهای حوزه خلیج فارس نیز اهمیت بلاک‌چین را دریافته‌اند و سعی می‌کنند راهکارهایی مبتنی بر بلاک‌چین را در مراکز دولتی و تجاری خود به‌‌کار گیرند.

درج نظر

درج پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین‌ها

بالا