اخبار

🔰توانیر به دنبال شناسایی شرکت‌های فعال در حوزه اینترنت اشیا

توانیر خواستار روزمه کاری شرکت‌های فعال در حوزه اینترنت اشیا (IOT) شد!

به گزارش پایگاه خبری توانیر، بررسی‌های صورت گرفته نشان داده است که بهره‌گیری از اینترنت اشیا می‌تواند در بهبود سطح رفاه و کاهش مصرف انرژی مؤثر باشد. بنابراین شرکت توانیر که در سال جاری پروژه‌ای را به صورت پایلوت در این خصوص آغاز کرده، شناسایی شرکت‌های فعال در حوزه اینترنت اشیا را مبنای کار خود قرار داده است.

برهمین اساس شرکت توانیر با درک این شرایط، ضمن انتشار اعلانی در رسانه‌ها، از شرکت‌های فعال در حوزه اینترنت اشیا درخواست کرد تا رزومه کاری خود را به این شرکت ارسال کنند. در این راستا شرکت‌های فعال در این حوزه باید رزومه خود را در قالب معرفی شرکت، زمینه‌های فعالیت، فهرست پروژه‌های مرتبط و شاخص، فهرست مشتریان گذشته و افتخارات، مجوزها و رتبه‌های اخذ شده به دفتر مدیریت مصرف برق و خدمات مشترکین شرکت توانیر واقع در تهران، میدان ونک، خیابان شهید عباسپور. ساختمان مرکزی شرکت توانیر و صندوق پستی ۶۴۶۷-۱۴۱۵۵ ارسال کنند.

برپایه این گزارش، فناوری اینترنت اشیا (Internet of Things) به عنوان چهارمین انقلاب صنعتی به شمار می‌رود که با هدف توانمندسازی اشیا برای اتصال در هر زمان و مکانی، با هر چیزی و هر شخصی است که از مسیر یا شبکه و خدمتی به صورت ایده‌آل استفاده می‌کند، طراحی می‌شود.

این فناوری در حوزه‌های مختلف مانند انرژی، حمل‌و‌نقل و سلامت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. همچنین ارتباط نزدیکی با فناوری‌های دیگر مانند داده‌های عظیم، نسل پنجم تلفن همراه ۵G و رایانش ابری دارد.

لینک خبر

درج نظر

درج پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین‌ها

بالا